+420 604 932 328
  • Bazeny
  • Nábytek

Realizované prace Truhlářství Štolz Beroun


Zakázková výroba nábytku Beroun

Zakázková výroba nábytku Beroun

Naše zakázkové truhlářství Štolz nabízí v regionu Beroun a jeho okolí komplexní truhlářské služby. Vyrobíme Vám na míru interiérový nábytek, bytové doplňky, schody, kuchyni na míru, dětský pokoj nebo kancelář.

» jdi na ukázky prací zakázkové výroby nábytku na míru

Výroba kuchyní Beroun

Výroba kuchyní Beroun

Vyrobíme Vám jedinečnou kuchyň podle Vašich požadavků, popř. vymyslíme originál dle Vašich dispozic. Správně navrhnutá a zpracovaná kuchyňská linka vám usnadní práci v kuchyni, veškeré spotřebiče budou prakticky umístěny a kuchyňská pracovní deska bude výškově přizpůsobena přímo pro Vás. Vše v moderním designu dle Vašich představ a požadavků.

» jdi na ukázky prací výroby kuchyní na míru

Dřevěné pergoly a altány Beroun

Dřevěné pergoly a altány Beroun

Výroba pergol a altánů patří do nabídky již velmi dlouho, přičemž se jedná o velmi úspěšné výrobky. V naší nabídce najdete také sériově vyráběné pergoly a altány. Dále nabízíme přistřešky k domům, zastřešení teras, bazénů a stavbu zahradních domků. Vyrábíme také velmi oblíbené suché stání pro auta.

» jdi na ukázky prací dřevěných altánů, pergol a přístřešků

Dřevěné terasy a obklady bazénů Beroun

Dřevěné terasy a obklady bazénů Beroun

Dřevěné terasy jsou velmi estetickým prvkem, který rozšiřuje stavbu o venkovní prostor k relaxaci, posezení s přáteli, dětský koutek apod. Rádi Vám navrhneme a vyrobíme dřevěnou terasu nebo obklady pro Váš bazén či jezírko na míru přesně podle Vašich požadavků. Zaměřujeme se především na region okresu Beroun a jeho okolí.

» jdi na ukázky prací dřevěných teras a obkladů bazénů

Realizované prace Truhlářství Štolz Beroun - fotogalerie